Kosmetika

 

Profesionální francouzská kosmetika pro každého

 

 

Nechte se hýčkat s aromaterapií kosmetiky Mary Cohr.
Základem kosmetiky je patentovaný koncentrát bylin v gelové formě.
Zahalte se do překrásných vůní bylin a vnímejte energii přírody, kterou vám tato kosmetika nabízí. Levandule, šalvěj, rozmarýn- koktejl voňavých, léčivých bylin.

Základní kosmetické ošetření

Kompletní ošetření + 1 přístrojový úkon

Povrchové čištění pleti, peeling, hloubkové přístrojové čištění, úprava obočí,aplikace séra nebo ampule, masáž obličeje, krku, dekoltu,oční a pleťová krémová maska, závěrečný krém

(přístrojový úkon- laser do 5min, diamantová abraze, UZ čištění, UZ)

60-70min   1090 Kč

Nadstandardní péče:

CATIO VITAL – unikátní péče o obličej a oblast kolem očí pomocí přístroje Catio Vatal Lift

90min    1260 Kč

CATIO VITAL LIFT – ošetření je určeno pro náročnou pleť, která potřebuje vyhladit vrásky, zpevnit kontury obličeje a posílit svalový tonus.

100min   1600 Kč

CATIO VITAL – DVOJÍ MLÁDÍ- termomaska, regenerační sérum a maska s elixírem buněčného života pro hloubkové omlazení

90min   1500 Kč

CATIO AROMA VITAL – aroma péče spojená s účinky ošetření CatioVital. Aktivní látky jsou při ošetření zapracovány hluboko do pokožky tak, že následné ošetření pleť dokonale uvolní a relaxuje.

90-100min   1600 Kč

AGE REPAIR – ošetření s okamžitým výsledkem. Aktivace buněčné regenerace, redukce pigmentových skvrn. Vitamín C, elixír buněčného mládí, kolagen, hydrolyzovaná DNA aktivně redukuje viditelné známky stárnutí.

80-90min   1500 Kč

BEAUTÉ AROMATIQUE – 100 % přírodní péče s esenciálními oleji a rostlinnými koncentráty pro absolutní relaxaci a detoxikaci pleti. Navíc kouzelná maska 5 bylin

70min   1200 Kč

DERMO PEELING Derma PH – alternativa estetické medicíny

Hloubková obnova, projasnění pleti, liftingový, protivráskový a regenerační efekt pomocí kys.phytové a dermostimulínů

80min   1400 Kč

SOIN PHYTOXYGENE  – Detoxikační ošetření pleti s použitím 100% přírodních a rostlinných koncentrátů.Exkluzivní metoda okysličování a detoxikace pokožky díky síle přírody.

Pokožka

znovu dýchá, je čistá a zářivá.

60-70min   1400 Kč

 

 

Kosmetické ošetření trvá cca 60 – 120min.

Kosmetická péče se nedá počítat na minuty, některé silnější koncentráty a velmi kvalitní masky péči zkracují, ale výsledky jsou lepší, než kdyby ošetření trvalo 3h.

Kompletní ošetření pomocí přístrojové techniky- používám LASER, UZ, UZ špachtli, MD mikrodermabrazi, pro intenzivnější ošetření Catio Vital lift

 

Pro každou klientku sestavím individuální ošetření v závislosti na jejich potřebách a možnostech.

Odborné poradenství v péči o pleť

Prodej pleťové i tělové kosmetiky, prodej dárkových poukázek

 

Chemické peelingy MCCM

Cílem chemických peelingů je obnovit, nahradit, omladit a barevně sjednotit pleť. Zlepšuje stav mastné pokožky a aknózních projevů, zmenšují se jizvičky po akné, velikost pórů, ale také se zjemňí povrch pleti.

Účinek je prokazatelný již po prvním ošetření a to jak v epidermis, tak v dermis. Ve vrstvě dermis dochází ke stimulaci fibroblastů a tím k tvorbě nových kolagenních vláken a tudíž k redukci vrásek.

Ošetření trvá 50 min.  Bezprostředně po zákroku je dobré chránit se před přímým slunečním zářením (ochranný faktor 30-50),aby nedošlo k eventuální tvorbě nechtěných pigmentací.

Ošetření není bolestivé, místy může však kůže lehce poštipkávat. Lze použít na všechny typy pleti. Může být používáno po celý rok – předpokladem je důsledná ochrana před UV zářením. Bezprostředně po ošetření může být pleť lehce začervenalá, během několika hodin začervenání zmizí. Viditelné zlepší pleti lze očekávat po absolvování ošetření celé série peelingů.